Hallo, Ik ben Lisa en woon ook in Amersfoort (Vermeerkwartier). Ik ben 58 jaar en het lijkt mij heel leuk om mee te doen met de kooksoos :-) Ik vind het een leuk concept, hou zelf erg van nieuwe dingen uit proberen, en vind het ook leuk om op deze manier weer wat nieuwe mensen ontmoeten. Groetjes, Lisa
Hoi Lisa, wat leuk dat je op onze oproep hebt gereageerd en sorry dat ik niet eerder gemaild heb. Ik heb je berichtje laten zien aan de andere meiden van de kooksoos en het lijkt ons een goed idee om een keer kennis te maken. We zouden af kunnen spreken op neutraal terrein, Wat vind jij ervan om bij het ketelhuis af te spreken (park Elisabeth/Randenbroek)? Zou dat bevoorbeeld nog in december lukken? het weekend van 7/8 december of 14/15 december? Ik hoor graag of je dat wat vind of dat jij een ander idee hebt, grt Katie (ook namens Esther, Astrid en Kirsti).
Hallo Katie, Jullie oproep voor de kooksoos sprak me direct aan. Ik woon in Amersfoort, Nieuwland en houd erg van koken en eten, maar zeker ook van gezelligheid, humor en goede gesprekken. Mochten jullie nog op zoek zijn naar nieuwe leden, dan lijkt het me leuk om eens af te spreken. Hartelijke groet, Brigitte
Log in om je aan te melden of een vraag te stellen
Ben jij ook fan van nieuwe gerechten uitproberen, avonden borrelen en nieuwe mensen leren kennen? Ik woon sinds de zomer weer in Amersfoort, na een lange rondreis door Europa. Tijdens die reis heb ik twee winters in de Franse Alpen gewerkt als chalet host. Het was heerlijk om overdag de piste op te gaan en in de ochtend en avond de lekkerste gerechten op tafel te zetten voor een groep gasten. Ook een hele hoop toetjes en taarten mochten niet ontbreken :) Dat avontuur is ondertussen voorbij, en het is ingeruild voor huisje, beestje (een hond) en een kantoorbaan. Tja, gelukkig is dat een stuk minder saai dan dat het klinkt als ik het nu zo typ. Mijn vrienden wonen verspreid over het land, maar niet zoveel in Amersfoort. Ik heb veel zin om nieuwe mensen te leren kennen in Amersfoort . Naast dat ik erg graag in de keuken te vinden zoek ik vaak het bos op. Om te wandelen met mijn hond Yuki of lekker zelf hard te lopen. Dus ben je naast koken en eten ook nog eens te porren voor een rondje hardlopen, wandelen of wielrennen, dan is dat helemaal mooi meegenomen! ;)
Hai ik ben Madelon, 57 jaar en ik wil graag een keer in de 6-8 weken met een groep van 4-8 mensen gezellig samen koken en eten bij elkaar thuis in en om Amersfoort. Ik houd van tuinieren, van muziek maken en luisteren, en ik doe graag mijn inkopen op de markt en in kleinere winkels. Koken doe ik meestal zonder recept, maar voor jullie duik ik graag in een van mijn kookboeken. Voel je je aangesproken, dan hoor ik graag je reactie!
Ik ben Robin, ik ben opgegroeid in Amersfoort, jaren in Amsterdam gewoond en sinds kort weer teruggekomen! Ik houd heel erg van yoga, goede gesprekken en creatieve dingen zoals tuften (mijn eigen kleden maken!). Ik zou het leuk vinden een kook- of borrelclubje te vinden in Amersfoort, voor leuke meiden van eind twintig/begin dertig. Van mij hoeft niet niet per se om de hoogstaande culinaire activiteiten te gaan: als we maar een gezellige middag/avond hebben! Stuur me een berichtje als je interesse hebt en stel je voor!