Hoi Kelly en Eline, Wat een leuke oproep! Ik werd helemaal enthousiast van jullie berichtje. Ik ben Laura (29), net nieuw in Den Bosch (verhuisd voor de liefde..) en ben gek op koken, met name groot Ottolenghi-fan. Ik heb bijna al zijn kookboeken, maar zoek nog leuke mensen om hier uitgebreid mee aan de slag te gaan. Daarnaast vind ik het heerlijk om themadinertjes te hosten, zo heb ik ooit een citrusfestijn op tafel gezet :). Lijkt me heerlijk om naast het koken ook culinaire uitstapjes gezamenlijk te ondernemen. Mij lijkt het leuk om kennis te maken. Hopelijk vinden jullie dat ook! Liefs, Laura
Hoi Laura, superleuk!! Ik stuur je een berichtje! Groetjes, Kelly
Log in om je aan te melden of een vraag te stellen
Hoi, ik ben Viv (33), eind vorig jaar naar Den Bosch verhuisd. Ik hou enorm van lekker eten, dansen, een wijntje / speciaal biertje op z'n tijd, wandelen, suppen, etc.
Ik zoek alleen nog wat mede-bourgondiërs om dit af en toe spontaan samen mee te doen in mijn nieuwe habitat. Sluit jij aan?
Wie weet tot snel!
Hoi, ik ben Roos! Samen met een klein groepje dames spreek ik ongeveer één keer per maand af om de leukste dingen te doen: borrelen, uit eten gaan, spelletjes spelen, bowlen en we hebben zelfs al een karaoke-avond gehad (ja, écht!). Het is allemaal super laagdrempelig en vooral heel gezellig. We zijn nu nog een klein groepje en zouden het leuk vinden om een paar extra mensen erbij te hebben. Dus ben jij op zoek naar een gezellige groep om leuke dingen mee te doen en nieuwe mensen te leren kennen? Laat het me weten! Dan plannen we snel een date. Ik kijk ernaar uit om je te ontmoeten!
Ha boergondiërs, Al jaren geleden ben ik gestopt met het eten van vlees en sinds bijna 2 jaar ook met zowat alle zuivel en dat bevalt goed, vooral omdat de dieren niet meer voor mij hoeven lijden. Maar ik ken maar weinig mensen in mijn omgeving die dit ook doen, laat staan restaurants waar je plantaardig kunt gaan eten. Daarom is mijn wens: een plantaardige eetclub in (Zuidwest) Friesland! Bijvoorbeeld eens in de maand bij elkaar komen - met wie dan kan - om een maaltje te bereiden en samen te verorberen. Nieuwe tips en trucs van elkaar leren in de plantaardige keuken (en tuin?). Ik ben geen perfecte vegan maar een dierenliefhebber die graag gezond en lekker wil eten. Laten we elkaar inspireren!